Vedoucí pobočky - Písek - Práce v Budějovicích .cz

Vedoucí pobočky - Písek

Vedoucí pobočky - PísekOmlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Chyťte svou životní příležitost a staňte se vedoucím týmu profíků v auto-moto světě!
Společnost ELIT CZ, spol. s r.o., patřící do nadnárodní skupiny LKQ, která je největším distributorem náhradních dílů na světě, hledá do svého rostoucího týmu v České republice novou kolegyni/kolegu na níže uvedenou pozici.


VEDOUCÍ POBOČKY


Žádný den není stejný – stejně jako se mění akční nabídka našich produktů, mění se Vaše pracovní úkoly. Naši vedoucí poboček nejsou klasičtí „kravaťáci“ - v prodejnách pracují především na bezproblémovém chodu pobočky a jsou v neustálém kontaktu i s našimi zákazníky.


 Zodpovídáte za výsledky vaší svěřené pobočky.
 Řídíte logistiku na pobočce.
 Vedete obchodní jednání.
 Dbáte na dodržování firemní kultury.
 Pečujete o „své“ zaměstnance, komunikujete i s ostatními odděleními společnosti.
 Doplňkové činnosti a administrativa na pobočce.
 Prodej, odpovědnost za finanční hotovost.
 Zasíláte reporty


Co od Vás očekáváme?
Hledáme „parťáka“ , který má zkušenosti s vedením lidí, obchodního ducha a zajímá se o auta, motorky a náhradní díly na ně. Preferujeme loajálního, pracovitého a spolehlivého člověka se středoškolským vzděláním, který má zkušenosti v oboru.
Budou nás zajímat i Vaše předchozí prokazatelné výsledky v obchodní sféře a schopnost rychle se učit – a to i technická data.


Co Vám nabídneme?
ELIT nabízí kromě motivujícího platu řadu bonusů, jako jsou dny volna navíc, multisport kartu, výhodné tarify či slevy na zájezdy.
Ještě pořád jsme Vás neoslovili?
A co říkáte na zaměstnanecké slevy na naše výrobky pro Vás a Vaši rodinu? Samozřejmostí pro vedoucího pobočky je služební telefon. Každý nový zaměstnanec u nás projde kompletním zaškolením, kde ho seznámíme nejen s firemní kulturou, pracovištěm, ale především se sortimentem a službami, které nabízíme.
V Elit si velmi ceníme iniciativního přístupu a zájmu o kariérní postup, proto může být pozice vedoucího pobočky začátkem Vaší kariéry v naší ELITní společnosti.


Teď už stačí jediné – pošlete nám životopis… Nástup možný ihned :-)

Vytvořeno:

dne 10.06.2019 v 0:00

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

ihned