Finanční účetní - Práce v Budějovicích .cz

Finanční účetní

Úvod a popis pracovní náplně

  • Máte zkušenost s účetnictvím v mezinárodní společnosti? Dokážete se domluvit anglicky nebo německy? Chcete pracovat v přátelském prostředí?

  • Hledáme právě Vás.

  • Pracovní náplň:
  • kontrola salda
  • hlášení Intrastat
  • účtování majetku
  • časové rozlišení
  • účtování DPH
  • spolupráce při auditech
  • uzávěrkové operace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • komunikativní anglický nebo německý jazyk - denní komunikace s kolegy v zahraničí
  • znalost českých i mezinárodních účetních standardů
  • praxe na obdobné pozici v mezinárodní společnosti
  • orientace v problematice mezinárodního DPH
  • pracovitost, pečlivost, schopnost samostatné práce

Nabízíme

  • velmi zajímavé platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
  • pružná pracovní doba
  • po zapracování možnost částečného home office
  • závodní stravování
  • týden dovolené navíc nad zákonný rámec
  • roční odměny

Vytvořeno:

dne 06.12.2017 v 0:00

Místo práce:

České Budějovice

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

ihned

Zařazeno v oborech:

  • Ekonomika a podnikové finance