Vedoucí laboratoře - potravinářství - Práce v Budějovicích .cz

Vedoucí laboratoře - potravinářství

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

  • Hledáme do pohodového týmu kolegu na pozici Vedoucí laboratoře.

Pracovní náplň:

  • sledování a vyhodnocování výrobků po stránce kvality
  • hodnocení reklamací a následné zavedení nápravných opatření
  • hodnocení dodavatelů a výběr nových dodavatelů surovin pro výrobu
  • řízení, aktualizace dokumentace a standardů HACCP a IFS
  • vývoj nových výrobků, sledování nových trendů

Požadavky:

  • SŠ/VŠ - kvalita / technologie potravin nebo příbuzný obor
  • praxe na obdobné pozici není podmínkou, ale výhodou
  • pečlivost, samostatnost, komunikativnost
  • orientace v potravinářské legislativě

Benefity:

  • odborná školení
  • smluvní plat
  • závodní stravování

Vytvořeno:

dne 25.10.2017 v 0:00

Místo práce:

České Budějovice

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Zařazeno v oborech:

  • Potravinářství
  • Výroba