Asistentka, specialista marketingu

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

  • Pro výrobní společnost na Českobudějovicku hledáme zkušeného specialistu marketingu, který bude zároveň pravou rukou ředitele společnosti.

Náplň práce:

  • všeobecný marketing a analýza trhu
  • koordinace a zajištění propagace společnosti (výstavy, veletrhy, prezentační akce, tiskové materiály, PR)
  • marketingový controlling
  • monitoring a výměna operativních marketingových informací
  • asistentská činnost, podpora ředitele společnosti

  • Požadavky.
  • min. SŠ vzdělání
  • praxe v oboru marketing alespoň 2 roky NUTNOSTÍ
  • jazykové znalosti: AJ – pokročilá
  • velmi dobrá uživatelská znalost Microsoft Office
  • velmi dobré komunikační dovednosti, analytické myšlení, kreativita
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:

  • fixní mzda + bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvky na jazykové vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • další benefity

Vytvořeno:

dne 16.10.2017 v 0:00

Místo práce:

České Budějovice

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Zařazeno v oborech:

  • Administrativa
  • Marketing
  • Výroba