Vedoucí expedice - Práce v Budějovicích .cz

Vedoucí expedice

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

  • Pro výrobní společnost na Českokrumlovsku hledáme Vedoucího expedice do dvousměnného provozu.

Náplň práce:

  • řízení a optimalizace metody vyskladňování FIFO v expedici
  • zlepšování skladovacích procesů
  • management dopravy
  • management + optimalizace vstupní a výstupní kontroly
  • komunikace s dodavateli výrobků a služeb
  • řešení logistických reklamací
  • řízení a rozvoj podřízených
  • komunikace s mateřskou společností

Požadavky:

  • min. SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici
  • znalost práce na PC (SAP, Excel, Word, Outlook, PowerPoint apod.)
  • dobré organizační schopnosti, samostatnost,
  • komunikativní znalost NJ
  • ochota práce ve dvousměnném provozu

Nabízíme:

  • zázemí a jistotu mezinárodní společnosti
  • zodpovědnou práci s možností dalšího kariérního růstu
  • plat a osobní ohodnocení odpovídající dosavadním zkušenostem
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dojíždění
  • 13. a 14. plat

Vytvořeno:

dne 16.10.2017 v 0:00

Místo práce:

Kaplice

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Zařazeno v oborech:

  • Logistika a zásobování
  • Výroba