Vedoucí oddělení technologie

  • Hledáme zkušeného kandidáta, který bude zodpovědný za veškeré výrobní procesy a technologie ve výrobním závodu na Českokrumlovsku. Rozjíždění nových projektů, dohled nad stávajícími a vedení menšího týmu bude Vaším denním chlebem. Nutností je komunikativní NJ a zkušenosti z elektro výroby.

Náplň práce:

  • dohled nad výrobními procesy
  • zodpovědnost za proces industrializace a digitalizace výroby
  • podílení se na nových a stávajících projektech
  • vedení menšího týmu
  • spolupráce s mateřskou společností - výzkum a vývoj, výroba

Požadujeme:

  • technické vzdělání v oboru elektro
  • znalosti z oblasti štíhlé výroby
  • schopnost vedení podřízených a řízení projektů
  • komunikativní znalost NJ - denní využití

Nabízíme:

  • zaměstnání u prosperující zahraniční společnosti
  • mzdové ohodnocení dle praxe
  • proškolení v mateřském závodě
  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda a další benefity

Vytvořeno:

dne 18.08.2017 v 0:00

Místo práce:

Český Krumlov

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Zařazeno v oborech:

  • Technika a Elektrotechnika
  • Výroba
  • Výzkum a vývoj