Obchodně technický manažer - Práce v Budějovicích .cz

Obchodně technický manažer

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

  • Pro menší výrobní společnost na Českobudějovicku hledáme schopného technicky zaměřeného obchodního manažera.

Náplň práce:

  • péče o stávající klienty
  • hledání nových obchodních příležitostí v rámci ČR
  • příprava obchodních nabídek
  • drobná administrativa

Požadavky:

  • min SŠ vzdělání (obor strojírenství nebo stavebnictví)
  • praktické zkušenosti z oblasti prodeje služeb a výrobků
  • vynikající komunikační a prezentační schopnosti
  • ochota cestovat (zhruba 50% pracovní doby na cestách)
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • práci ve stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
  • smluvní mzda + bonusy
  • závodní stravování
  • mobilní telefon, notebook
  • po zapracování možnost používání služebního vozidla i pro soukromé účely

Vytvořeno:

dne 09.08.2017 v 0:00

Místo práce:

České Budějovice

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Zařazeno v oborech:

  • Obchod a Prodej
  • Strojírenství
  • Výroba