Manažer výroby

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

  • Pro menší výrobní společnost hledáme zkušeného manažera výroby.

Náplň práce:

  • Řízení výroby po stránce organizační, ekonomické a technické
  • Vedení, řízení a odpovědnost za tým 25 podřízených
  • Motivace zaměstnanců, dohled nad úvodním zaškolením nových zaměstnanců
  • Účast na poradách s vedením společnosti
  • Strategické plánování

Požadavky:

  • SŠ/VŠ technického směru - obor strojírenství
  • organizační schopnosti, přirozená autorita
  • znalosti ekonomiky provozu
  • znalost práce na PC
  • min. 3 roky praxe na obdobné pozici
  • znalost AJ výhodou

Nabízíme:

  • práci ve stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
  • závodní stravování
  • mobilní telefon, notebook, automobil i k soukromým účelům
  • další zaměstnanecké benefity

Vytvořeno:

dne 09.08.2017 v 0:00

Místo práce:

České Budějovice

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Zařazeno v oborech:

  • Strojírenství
  • Výroba