HR Specialist - Práce v Budějovicích .cz

HR Specialist

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

  • Pro středně velkou výrobní společnost na Táborsku hledáme zkušeného HR Specialistu. Chcete pracovat v příjemné firmě a být obklopeni fajn kolektivem? Máte alespoň krátkou zkušenost s náborem zaměstnanců do výroby? Pokud ano, pak by tato pozice mohla být pro Vás.

Náplň práce:

  • Organizace a koordinace náboru zaměstnanců do výroby
  • Inzerce volných pracovních míst
  • Práce s interním systémem - vedení evidence uchazečů o zaměstnání
  • Spolupráce s personálními agenturami
  • Podílení se na plánování lidských zdrojů a náborové strategii
  • Účast na projektech v rámci HR oddělení

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • Znalost práce na PC - pokročilá znalost MS Office – Word, Excel
  • Zkušenost v oblasti náboru zaměstnanců
  • Zkušenost ve výrobním závodě výhodou
  • AJ jazyk na komunikativní úrovni
  • Samostatnost, odpovědnost a pečlivost

Nabízíme:

  • Zajímavou a samostatnou práci
  • Smluvní mzdu, dle praxe + bonusy
  • Kompletní zaškolení
  • Jazykové vzdělávání
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Příplatek za odpracované roky
  • Slevu na firemní produkty

Vytvořeno:

dne 27.07.2017 v 0:00

Místo práce:

okres Tábor

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Zařazeno v oborech:

  • Personalistika a HR