C/C++ developer

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

  • Hledáme posilu do menšího týmu vývojářů na pozici C/C++ developer. Jedná se o hodně tvořivou práci, člověk se dostane k zajímavým projektům.

Náplň práce:

  • Programování aplikačního SW pro Windows a Linux
  • Programování knihoven pro integraci bezpečnostního HW
  • Vývoj systémových funkcí a ovladačů OS Windows a bezpečnostní funkcionality v prostředí vlastního HW (procesory ARM)
  • Návrh řešení pro danou problematiku

Očekáváme:

  • Systémový přístup k řešení problémů
  • Samostatnost a aktivitu při hledání řešení
  • Schopnost a ochotu učit se novým technologiím
  • Znalost jazyka C/C++
  • Analytické myšlení

Nabízíme:

  • Začlenění do týmu se širokým technologickým záběrem a zkušenostmi
  • Rozvoj zkušeností s tvorbou aplikací a systémových doplňků ve Windows i Linux
  • Speciální vývoj pro prostředí embedded Linux provozovaného ve vlastních HW modulech
  • Možnost seberealizace v širokém spektru otevřených technologií
  • Prostor pro sebevzdělávání a kariérní růst

Vytvořeno:

dne 25.07.2017 v 0:00

Místo práce:

České Budějovice

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Zařazeno v oborech:

  • IS/IT: Software - Vývoj a obsluha aplikací