Provozní technolog - Práce v Budějovicích .cz

Provozní technolog

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

  • Pro stabilní výrobní společnost na Českobudějovicku hledáme kandidáta na pozici Technologa.

Náplň práce:

  • Koordinace provozní údržby
  • Navrhování zlepšování procesů
  • Nastavení a kontrola dodržování nastavených standardů
  • Mapování a optimalizace materiálových toků
  • Kontrola pracovních postupů, vybavování pracovišť dle standardů a potřeb

Požadavky:

  • ÚSO ve strojním oboru
  • Orientace ve výkresové dokumentaci a ve strojírenských výrobních technologiích
  • Znalost anglického nebo německého jazyka na mírně pokročilé úrovni
  • Znalost MS Office, Windows, AutoCad
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Smluvní mzdu + měsíční a roční odměna
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvky na jazykové vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Vytvořeno:

dne 06.10.2017 v 0:00

Místo práce:

České Budějovice

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Zařazeno v oborech:

  • Strojírenství
  • Výroba